xs studio

OFERTA

PROJEKTOWANIE

XS STUDIO tworzy projekty dla osób, którym zależy na pięknych, czystych w formie i funkcjonalnych wnętrzach. Pomaga Inwestorom urządzającym biura, sklepy czy mieszkania, stworzyć przestrzeń, w których chce się przebywać (zobacz projekty XS STUDIO). Dzięki dużemu doświadczeniu architekta realizacja wnętrza z projektem wykonanym przez XS STUDIO to też oszczędność czasu oraz pieniędzy.

Architekt w procesie projektowym pomaga Inwestorowi zapoznać się z szeroką gamą produktów oferowanych na rynku aranżacji wnętrz oraz dopasować rozwiązania projektowe do potrzeb oraz przepisów prawa. Jeżeli zachodzi taka potrzeba, XS STUDIO skoordynuje prace innych projektantów (elektryka, klimatyzacja, wentylacja, technolog itp.) potrzebnych do realizacji przedsięwzięcia.


Projekty wnętrz przygotowane przez XS STUDIO to zgodne z wybranym pakietem dopracowane rysunki techniczne i inne wytyczne projektowe oraz fotorealistyczne wizualizacje. Dzięki nim wykonawca może dokładnie zrealizować zaprojektowane wnętrze. Jeżeli ma jakiekolwiek wątpliwości, może omówić i wyjaśnić je z projektantem. Projekt finalny jest skrojony na miarę konkretnego Inwestora, ponieważ zawsze poprzedza go kilka etapów procesu projektowego, w trakcie których uzgadniane są kolejne szczegóły. Projekty tworzone są przy użyciu wysokiej jakości sprzętu komputerowego oraz najnowszego oprogramowania do tworzenia modelu 3d, wizualizacji oraz dokumentacji technicznej 2d.

Jak wygląda współpraca z XS STUDIO?

1. WYWIAD

rozmowa telefoniczna lub wiadomość e-mail, w celu sprecyzowania, czego dotyczy zlecenie, jakie są terminy i jakie koszty. Na tym etapie zdecydujemy, czy jesteśmy dla siebie właściwymi osobami do współpracy.

2. PAPIEROLOGIA

podpisujemy umowę, po czym otrzymasz w wersji elektronicznej przygotowaną dla Ciebie ANKIETĘ, która sprecyzuje, czego potrzebujesz, co lubisz, a czego nie akceptujesz. Następnie umawiamy się na spotkanie, na którym omawiamy na bieżąco kwestie, które mogą spędzać sen z powiek. Po spotkaniu otrzymasz ode mnie BIREF – podsumowanie wszystkich wytycznych projektowych, które akceptujesz lub jeszcze wnosisz do nich swoje spostrzeżenia. Dzięki temu etapowi i uzyskanej z niego wiedzy, projekt będzie naprawdę skrojony na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

3. FUNKCJA

w ustalonym terminie otrzymasz rysunki prezentujące 2-3 najlepsze i możliwe do zrealizowania układy funkcjonalne pomieszczeń, z których wybierzesz najlepszy dla siebie. Jeżeli nie jesteś w stanie wybrać, to na podstawie otrzymanych wariantów, wypracujemy wspólnie układ, który najbardziej Ci odpowiada.

4. WIZUALIZACJE

na tym etapie dowiesz się, jak będzie wyglądało wnętrze po realizacji. Otrzymasz komplet wizualizacji pokazujących wybrany wcześniej układ funkcjonalny z naniesieniem konkretnych materiałów oraz elementów wyposażenia.

5. PROJEKT WYKONAWCZY

po akceptacji wyglądu wnętrza, otrzymasz komplet dokumentacji technicznej, dzięki której Wykonawca będzie mógł zrealizować to, co zostało zaprojektowane. Otrzymasz też spis produktów/kosztorys, żeby niczego nie przeoczyć w trakcie realizacji.

6. SESJA ZDJĘCIOWA

dodatkowo i bez kosztów dla Ciebie, po realizacji całego projektu możemy umówić się na profesjonalną sesję zdjęciową całego wnętrza.