Projekt mieszkania w Uniejowie

Projekt mieszkania w Uniejowie

W ostatnim czasie w xs studio powstał projekt mieszkania wakacyjnego na Osiedlu Termalnym w Uniejowie. Do zaprojektowania było ok. 46m2 powierzchni, w której skład wchodził salon z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka oraz przedpokój.

Inwestorzy chcieli uzyskać przestrzeń, która będzie zachęcała do wypoczynku a jednocześnie będzie wymagała minimalnej ilości sprzątania. Ze wszystkich uzyskanych wytycznych powstał projekt wnętrza, które koi zmysły i relaksuje. Kolorystyka jest stonowana, spokojna, jasna z niebieskimi akcentami. Uwzględnia materiały takie jak drewno, miękkie materiały, matowe i błyszczące powierzchnie.

W sypialni na ścianie za łóżkiem zaprojektowana została przepiękna niebieska tapeta z motywem kwiatowym (uwielbianym przez Inwestorkę) marki Wonderwall. Ten motyw pojawia się również w salonie w postaci delikatnych akwareli wiszących na ścianie oraz w łazience.

Gres zastosowany w łazience nadaje jej lekko tropikalny charakter. Ciekawostką jest fakt, że w projektowanej inwestycji znajduje się dodatkowe przyłącze wody w łazience – do wanny oprócz ciepłej i zimnej wody doprowadzono wodę termalną, co okazało się niemałą zagwozdką projektową. Oprócz tego udało się w tej niewielkiej łazience zmieścić wannę oraz prysznic.

Projekt można zobaczyć tutaj:

Mieszkanie w Uniejowie